مزایای لیوان کاغذی

19 ژوئن 2016
35884 بازدید

مزایای لیوان کاغذی یکبار مصرف نسبت به لیوان یکبار مصرف پلاستیکی
۱٫جلوگیری از نفوذ مایعات (از جمله چای داغ و یا قهوه ی داغ) به  سطح خارجی لیوان کاغذی در صورتی که وقتی ما چای داغ را در لیوان پلاستیکی میریزم دیده شده است که در بسیاری از مواقع یا لیوان پلاستیکی آب می شود و یا حرارت دست ما را می سوزاند.

۲٫وزارت بهداشت ایران وسازمان محیط زیست ایران به تازگی به دنبال وضع قوانینی هستند که استفاده از لیوان یکبار مصرف پلاستیکی را ممنوع نمایند.

۳٫لیوان کاغذی پس از استفاده بهتر قابل بازیافت است و کمتر به محیط زیست صدمه وارد می نماید.

۴٫بر روی لیوان های کاغذی می توان طراحی ها و نوشتهای دلخواه خود را چاپ کرد تا هم جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم زیباتر به نظر می رسد.

تولید لیوان کاغذی - چاپ لیوان کاغذی - لیوان کاغذی - لیوان تبلیغاتی

3 دیدگاه

 • دلقک گفت:

  جالب بود ممنون بابت اطلاعاتتون فقط الان توی بازار مشابهش زیاده ولی نه مثل این

 • ماهان گفت:

  واقعاً چه مزايايى ! كاغذ از چى درست ميشه؟! طبيعت رو از بين ميبرن تا طبيعت رو پاكيزه نگه دارند! درختارو نابود كنين كاغذ توليد كنين كه ليوان درست كنين!
  تو اين جهان ديجيتالى كشور هاى پيشرفته دارن كاملاً استفاده از كاغذ و حذف ميكنند همه چيو ديجيتالى ميكنند تا جزوه و كتاب و امتحان يا هر چيزى كه كاغذ بيجا استفاده ميكنه رو از دور خارج كنن اونوقت ما بقيه چيزاى ناملزوم به كنار ميخايم ليوانو بشقابو قاشقمونم كاغذى كنيم! تبريك ميگم به اينهمه سواد و كفايت.

  • admin گفت:

   برای جایگزین شدن پلاستیک شروع خوبی هست و اینکه تمام مواد تشکیل دهنده کاغذ نو نیست و از کاغذ های بازیافتی ایزوله هم استفاده می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *